אודות פנסיון כלבים

פנסיון כלבים שלנו הוקם מתוך אהבה אמיתית לכלבים. המטרה שלנו היא לגרום הנאה, כיף וביטחון לכלבים ונחת לבעליהם שמשאירים אותם אצלנו. 
פנסיון הכלבים שלנו מנוהל על ידי ירדן, אחות וטרינרית, כבר 8 שנים בתחום. הפנסיון נמצא בחצר הבית של ירדן ומשפחתה שבמושב גאולים.  הכלבים שמגיעים לפנסיון משוחררים רוב שעות היום בחצר, נהנים משטח ענק של מדשאה, פינות משחק, חדרים מפנקים ומרווחים עם מיטות. בכל חדר חימום\קירור לפי הצורך. בפנסיון מאכילים במזון איכותי וטעים. כל כלב מקבל מס' ארוחות לפי בקשת הבעלים. במהלך היום מקבלים הכלבים חטיפים, פינוקים ועצמות. הפנסיון בקשר תמידי עם וטרינרית שמגיעה במקרי הצורך.
הפנסיון שלנו הוקם מתוך אהבה אמיתית לכלבים. המטרה שלנו היא לגרום הנאה, כיף וביטחון לכלבים ונחת לבעליהם שמשאירים אותם אצלנו. 
הפנסיון מנוהל על ידי ירדן, אחות וטרינרית, כבר 8 שנים בתחום. הפנסיון נמצא בחצר הבית של ירדן ומשפחתה שבמושב גאולים.  הכלבים שמגיעים לפנסיון משוחררים רוב שעות היום בחצר, נהנים משטח ענק של מדשאה, פינות משחק, חדרים מפנקים ומרווחים עם מיטות. בכל חדר חימום\קירור לפי הצורך. בפנסיון מאכילים במזון איכותי וטעים. כל כלב מקבל מס' ארוחות לפי בקשת הבעלים. במהלך היום מקבלים הכלבים חטיפים, פינוקים ועצמות. הפנסיון בקשר תמידי עם וטרינרית שמגיעה במקרי הצורך.
פתח צ'אט
שלום :)
הגעתם לפנסיון כלבים של ירדן סאסי!
איך אפשר לעזור?